Flexosamine – Cena – Allegro, Apteka – Opinie z forum, Efekty

Flexosamine krem na stawy i mięśnie

Jednymi z najczęstszych problemów mięśniowo-szkieletowych i stawowych, dobrze znanych w ortopedii, są rwa kulszowa i osteochondroza, a także ból wynikający z przypadkowych urazów.

Pacjenci cierpiący na te schorzenia znajdują natychmiastowe korzyści w stosowaniu maści o ukierunkowanym działaniu, w tym Flexosamine. Efekty stosowania można zauważyć już po pierwszym użyciu, natomiast regularne, codzienne stosowanie pomaga zatrzymać rozwój tego typu choroby, która jest w stanie powodować znaczny dyskomfort u osób cierpiących. Odkryjmy ten produkt w szczegółach.

Co to jest Flexosamine?

Flexosamine to krem, który został stworzony właśnie w celu, aby szybko zmniejszyć stan zapalny i ból, wspomóc proces regeneracji chrząstki, poprawiając tym samym ruchomość stawów, a także zapewnić cenną pomoc w redukcji obrzęków i opuchlizny. Bardzo ważne jest podkreślenie, że stosowanie produktów do użytku miejscowego, do których należy również maść Flexosamine, może stanowić cenny wkład w redukcję bólu i problemów wynikających z zapalenia nerwu kulszowego, sporadycznych urazów i osteochondrozy. Efekt jest wzmocniony w połączeniu ze zdrowym stylem życia, który obejmuje regularne sesje rozciągania i zdrową, kontrolowaną dietę.

Flexosamine – skład

Skład kremu Flexosamine jest w 100% naturalny. Zastosowane składniki zostały wybrane spośród tych, które zapewniają największe korzyści w przypadku przedstawionych powyżej problemów. Wewnątrz możemy znaleźć:

Chondroityna to kompleks cukrów, który stymuluje produkcję kwasu hialuronowego, a tym samym wzmacnia tkankę chrzęstną. Osobliwością tego składnika jest to, że zatrzymuje on wodę w stawach, zmniejszając stan zapalny i poprawiając ruchomość.

Glukozamina to kolejny cukier pochodzenia złożonego, który jest również silnym stymulatorem syntezy kolagenu i spowalnia proces starzenia się stawów.

Flexosamine zawiera również wiele ekstraktów roślinnych i ziół. Znane właściwości lecznicze wielu naturalnie występujących ziół są w stanie skutecznie zmniejszyć ból i przyspieszyć czas leczenia

Ekstrakt z kumkwatu, dzięki wysokiej zawartości witaminy C, pomaga wzmocnić siły obronne naszego układu odpornościowego oraz wspomaga gojenie się mięśni, więzadeł i ścięgien. Jest to bardzo ważne, ponieważ jest bogate w żelazo, potas, magnez i wapń.

Flexosamine - skład

Flexosamine – Efekty

Najważniejsze korzyści uzyskuje się stosując krem Flexosamine na czystą skórę w miejscu bólu, masując okrężnymi ruchami przez co najmniej 20 minut. Można go stosować do trzech razy dziennie, zaleca się stosowanie przed pójściem spać.

Formuła oparta na naturalnych składnikach sprawia, że jest on odpowiedni nawet dla pacjentów z alergią i nietolerancją oraz sprawia, że jest wysoce biokompatybilny z tkanką stawową, mięśniową i kostną. Bardzo skuteczne i stosowanie tego produktu nawet po sporadycznych urazach lub w przypadku bólu spowodowanego wiekiem i powtarzającymi się ruchami kończyn w związku ze specjalnymi czynnościami zawodowymi.

Przeciwwskazania

Nie wykazano szczególnych przeciwwskazań do stosowania u kilku pacjentów ze względu na w 100% naturalny skład Flexosamineu. Zaleca się jednak, aby obszar, który ma być leczony, był suchy przez co najmniej godzinę przed zastosowaniem, ponieważ woda i wilgoć mogą zmniejszyć lub zniweczyć efekty.

Jak należy stosować Flexosamine? Sposób użycia

Zmniejszenie bólu jest widoczne od pierwszej aplikacji, ale zaleca się postępować z dwoma do trzech aplikacji dziennie dla dłużej trwających korzyści. Wystarczy nabrać z tubki niewielką ilość produktu i zacząć wmasowywać go w oczyszczone wcześniej i utrzymywane w suchości bolące miejsce przez co najmniej godzinę. Ważne jest, aby przedłużyć masaż o co najmniej 20 minut, wykonując koliste ruchy, które sprzyjają wchłanianiu produktu. Maść będzie wtedy działać bezpośrednio w głębi na problem, zmniejszając dyskomfort.

Flexosamine – Recenzje i opinie

W sieci i na oficjalnej stronie internetowej można znaleźć wiele autentycznych opinii od pacjentów po zastosowaniu maści Flexosamine, z których wszystkie charakteryzują się ogólnym zadowoleniem z doświadczonych korzyści. Opinie dotyczą natychmiastowego zmniejszenia bólu, ale także docenienia naturalnych składników w składzie, które sprawiają, że produkt jest kompatybilny ze skórą i nie wywołuje reakcji alergicznych.

Pozytywne recenzje obfitują. Najbardziej entuzjastyczne recenzje mają sportowcy i pracownicy, którzy ze względu na swoją aktywność i ciągły ból wynikający z nieprawidłowych ruchów, zaczynali mieć negatywny wpływ na swój styl życia i życie społeczne. Osoby te, dzięki prostemu stosowaniu Flexosamineu, były w stanie zmniejszyć w niektórych przypadkach nawet wyeliminować intensywny i chroniczny ból.

Flexosamine - Recenzje i opinie

Gdzie kupić Flexosamine? Cena

Będąc produktem naturalnym i badanym przez zespół profesjonalistów, w tym fizjoterapeutów i homeopatów, krem Flexosamine nie jest dostępny w najpopularniejszych kanałach handlu internetowego (Amazon i Allegro), ani w aptekach, ale można go kupić tylko za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej producenta.

Opakowanie maści Flexosamine kosztuje 137 PLN, przy czym aktywna promocja na oficjalnej stronie internetowej trzy gwarantuje 50% zniżki w stosunku do pierwotnej ceny 270 PLN. Ta oferta ma ograniczony czas trwania: wypełnij formularz, podając wszystkie swoje dane osobowe i kontaktowe, a ekspert zadzwoni do Ciebie, aby udzielić Ci wszystkich niezbędnych informacji. Za produkt zapłacisz dopiero po otrzymaniu towaru, to dodatkowa gwarancja dla klientów, którzy chcą zacząć stosować Flexosamine.

Możesz zamówić Flexosamine krem bezpośrednio na oficjalnej stronie internetowej, wypełniając formularz kontaktowy, w którym będziesz musiał wprowadzić wszystkie swoje dane. Po potwierdzeniu, skontaktuje się z Państwem telefonicznie operator w celu potwierdzenia zakupu. Będziesz mógł wtedy zapłacić za produkt, bezpośrednio online, lub wybrać płatność przy odbiorze, za pobraniem. Czas dostawy szacowany jest na około trzy dni robocze, a koszty wysyłki są bezpłatne.

Przyczyny i objawy bólu stawów

Rwa kulszowa polega na procesie zapalnym zlokalizowanym w nerwie kulszowym i charakteryzuje się intensywnym, ostrym bólem, który rozpoczyna się w okolicy kręgu krzyżowo-krzyżowego i przebiega przez całą nogę do poziomu stopy. Jest on często typowy dla pacjentów cierpiących na przepuklinę dysku i nie powinien być mylony z innymi rodzajami bólu nóg, które mogą pochodzić z problemów naczyniowych, sztywności mięśni lub podrażnienia nerwu udowego. Zazwyczaj ból może być połączony z takimi objawami jak brak czucia i siły, mrowienie i drętwienie.

Przyczynami zapalenia nerwu kulszowego są: ucisk korzenia nerwowego spowodowany przepukliną dysku, zwężenie kanału kręgowego odcinka lędźwiowego oraz, rzadziej, zespół piriformis. Piriformis to bardzo mały mięsień, w którego włóknach przebiega nerw kulszowy, a przykurcze mogą go uciskać i powodować ból.

Ogólnie rzecz biorąc, rada dla tych, którzy cierpią z powodu tego rodzaju bólu jest taka, aby przyjmować środki przeciwbólowe w zależności od potrzeb, unikać sytuacji, które mogłyby sprzyjać stanom zapalnym, przyjmować prawidłowe postawy, przechodzić kursy leczenia z ukierunkowaną fizjoterapią, zmniejszać masę ciała i stosować miejscowo konkretną maść, aby złagodzić ból.

Osteochondroza znana jest również w dziedzinie bólu mięśniowo-szkieletowego, jest schorzeniem mieszczącym się w dziedzinie ortopedii i z reguły dotyka pacjentów do wieku dojrzewania. Są to patologie charakteryzujące się rodzajem zwyrodnieniowego procesu zapalnego zlokalizowanego w jądrach wzrostowych kości. W zależności od miejsca występowania tych procesów, są one nazwane od nazwiska lekarza, który pierwszy je zaobserwował.

Przyczyny ich powstawania są do tej pory nieznane, ale przypuszcza się, że powstają na poziomie naczyniowym z powodu zmniejszonego dopływu krwi do komórek kostnych lub zaobserwowano, że mogą mieć pochodzenie endokrynologiczne po urazach lub upadkach.

Flexosamine – Cena – Allegro, Apteka – Opinie z forum, Efekty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Przewiń na górę