O nas

Portal prowadzony jest przez wykładowcę Karola Wojciechowskiego oraz 3 studentów medycyny z Polski, którzy chcą dzielić się informacjami na temat rozwoju medycyny w naszym kraju. Wierzymy, że dzieląc się tymi informacjami, pomożemy innym dowiedzieć się więcej o polskim systemie opieki zdrowotnej i jego funkcjonowaniu. Dodatkowo, mamy nadzieję, że uda nam się przedstawić niektóre z unikalnych aspektów polskiej medycyny, które odróżniają ją od systemów innych krajów. Naszym celem jest edukowanie i informowanie innych o polskim systemie opieki zdrowotnej, aby mogli podejmować bardziej świadome decyzje dotyczące ich własnego zdrowia i samopoczucia.

Wierzymy, że dzielenie się wiedzą jest ważne, szczególnie jeśli chodzi o coś tak ważnego jak zdrowie. Dlatego właśnie stworzyliśmy ten blog – aby dostarczać dokładnych i aktualnych informacji o tym, co dzieje się na polskiej scenie medycznej.

karol wojciechowski

Karol Wojciechowski

Wykładowca uniwersytecki oraz założyciel Archiwa Przełomu

Mamy nadzieję, że nasi czytelnicy uznają nasz blog za przydatny i pouczający. Jeśli macie jakieś pytania lub sugestie, zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem [email protected].

Zespół Archiwa Przełomu

Przewiń na górę